درباره ما

مجموعه کیان صنعت کار خود را از سال ۱۳۷۰ به صورت حرفه ای و متمرکز در زمینه تیغ اره ، برش و دستگاه های جوش و برش آغاز کرد. با کسب تجربه و جلب اعتماد مشتریان این مجموعه فعالیت خود را گسترش داد و با تاسیس ۲ شعبه به شکل اختصاصی اقدام به رفع احتیاجات مشتریان محترم نمود و در هر شعبه فعالیت ها توسط متخصصان در زمینه های جوش، برش، خدمات پس از فروش و تعمیرات انجام می شود.

در زمینه ی تولید دستگاه نیز مجموعه ی کیان صنعت فعالیت های زیر را انجام میدهد:

الف-ماشین اره نواری

  • ساخت ماشین های اره نواری از سایز ۱۸۰-۱۵۰۰ میلی متر با ضمانت و گارانتی دوساله

ب- دستگاه جوش اره

  • ساخت دستگاه جوش اره نواری سایزهای ۴۱-۵۴-۶۷ با ضمانت و گارانتی دو ساله

از آنجایی که احساس می شد در صنایع ما فعالیت های آکادمیک در زمینه ی برش اره نواری وجود ندارد و همچون دیگر رشته ها روی ان فعالیت تخصصی انجام نشده است لذا به صورت حرفه ای برنامه ریزی انجام این کار در سر لوحه مجموعه ما قرار گرفت و کار در سه زمینه اولویتی تولید ، فروش و خدمات شروع و ابزار کار به تدریج و مطابق با برنامه، تامین و محقق گردید .

در اهداف بلند مدت انواع روش های برش شامل:laser cut, water jet , saw cutting flam, cutting guillotine …. مورد بررسی قرار گرفتند که به عنوان استارت کار برش اره ای مد نظر قرار گرفت و تاکنون تجربه و ارتباطات بسیار خوبی در این راستا فراهم گردیده است که امید است با این پشتوانه ها در آینده حرکت های بزرگتر و سریعتری را شاهد باشیم.