اهداف ما

مجموعه کیان صنعت کار خود را از سال ۱۳۷۰ به صورت حرفه ای و متمرکز در زمینه تیغ اره و برش و دستگاه های جوش ، برش و اره تواری آغاز کرد. با کسب تجربه و جلب اعتماد مشتریان این مجموعه فعالیت خود را گسترش داد و با تاسیس ۳ شعبه به شکل اختصاصی اقدام به رفع احتیاجات مشتریان محترم نمود و در هر شعبه فعالیت ها توسط متخصصان در زمینه های جوش برش خدمات پس از فروش و تعمیرات انجام می شود.

از آنجایی که احساس می شد در صنایع ما خلا در زمینه ی برش وجود دارد و مطابق با دیگر رشته ها روی ان فعالیت جدی انجام نشده است لذا به صورت حرفه ای برنامه ریزی انجام این کار در سر لوحه کار ما قرار گرفت در این زمینه امکان سنجی و بررسی لازم صورت گرفت و کار در سه زمینه اولویتی فروش ،خدمات ، تولید شروع و ابزار کار به تدریج و مطابق با برنامه، تامین و محقق گردید .در اهداف بلند مدت انواع روش های برش شامل:laser cut, water jet , saw cutting flam, cutting guillotine …. مورد نظر قرار گرفتند که به عنوان استارت کار برش اره ای مد نظر قرار گرفت و تاکنون تجربه و ارتباطات بسیار خوبی در این راستا فراهم گردیده است که امید است با این پشتوانه ها در آینده حرکت های بزرگتر و سریعتری را شاهد باشیم.

فعالیت ها 

این شرکت هم اکنون با در اختیار داشتن نیرو های کارآمد در زمینه ی فروش ،خدمات و تولید قظعات فعالیت گسترده ای داشته و به تلاش خود جهت به وجود اوردن یک الگوریتم مدرن و بومی در برش ادامه می دهد در این راستا سعی شده است که از ارتباط با شرکت های خارجی وکسب دانش و تجربه از ان ها و از طرفی تجربیات به دست امده در فروش انواع تیغ اره و تعمیرات و بازسازی ماشین های اره به مجموعه ی مطلوب جهت بومی سازی و بهره وری بیشتر نائل امده و مطابق با روحیه و عملکرد اپراتور ایرانی و نیازهای کار فرمایان ایرانی کاری انجام شود که بتواند به صورت رفرنس در این راستا محسوب گردد.

فروش

این بخش شامل کارکنانی مجرب که دارای سابقه ی طولانی در زمینه ی فروش ماشین آلات صنعتی تیغ اره داشته قادر به انجام کلیه خدمات مورد نظر مشتریان در اسرع وقت می باشد در این بخش سفارشات به صورت تلفنی و online گرفته می شود و با تکیه بر کارگاه جوش و تعمیرات و نمایشگاه بزرگ ماشین آلات واقع در محل دائمی شرکت در سریعترین زمان ممکن به محل مورد درخواست مشتری ارسال می گردد.

با توجه به وسیع بودن و تنوع مصرف تیغ اره (گرد و نواری )امکانات انباری و موجودی خوبی جهت ارائه هر چه زود تر تیغ اره به مصرف کننده گان فراهم گردیده است و با ایجاد کارگاه جوشکاری و ترمیم تیغ اره پس ازانتخاب آن توسط کارشناسان فروش مطابق سایز مشتریان جوشکاری (با روش ویکوس ودستگاه های المانی) نوار زده , بسته بندی شده و به ادرس مشتری ارسال می گردند.

در پایان متذکر می شود که برای دستیابی به اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ذیل مراجعه کنید البته در همین سایت این اطلاعات به زبان فارسی قرار داده شده است تا مراجعه کنندگان بتوانند حداکثر استفاده را از نکات فنی بنمایند.

http://www.imas.com.tr

خدمات پس از فروش:

این مجموعه در حوزه ی خدمات پس از فروش دارای تیم حرفه ای , متخصص و مجرب می باشد که فعالیت های نصب و آموزش استفاده از دستگاه ها و همچنین تعمیرات را در تهران و تمامی نقاط ایران را تحت پوشش قرار می دهد.